Vyhľadávanie:

Pozrite si Novoročný koncert mesta zajtra o 18:00

Pozrite si Novoročný koncert mesta zajtra o 18:00

Už túto nedeľu, 23. januára 2022, sa uskutoční Novoročný koncert mesta Košice známy ako „Košická rozprávková pošta“. Svoje brány otvorí aj tento rok. Kvôli pandemickej situácii to bude iba v on-line priestore, ale s obrovským entuziazmom a za účasti Občianskeho združenia Nestačí len prežiť, Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska v Košiciach a neziskových organizácii Homo Homini a Dorka.

Novoročný hudobný pozdrav prinesú Košičanom Lenka Filipová, Nela Pocisková, Patrik Vyskočil, Košický komorný orchester s dirigentom Igorom Dohovičom, tanečníci zo štúdia AV a moderátor Richard Herrgott.

Koncert bude vysielať kanál #telKE [facebook.com] (aj v sieti #Antik [facebook.com]) na FB a YouTube dostupných sieťach #MestoKošice [facebook.com] v nedeľu 23.01.2022 o 18.00 hodine.

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...