KONTAKT  |    _eng _sk

Company Day zožal úspech
           Pridané: 05.10.2015
Autor: -rd-
Kategória: 20/2015


Company Day Brno, pracovno-spoločenské stretnutie s našimi významnými obchodnými partnermi, sa tohto roku opäť konal na vrchole výstavnej sezóny v čase konania 57. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu.

Po podobných podujatiach, ktoré sme zorganizovali v lete pre zákazníkov na Slovensku a Poľsku, bol v tomto roku Company Day v Čechách poslednou akciou tohto druhu.

Pozvanie na podujatie prijalo 14. septembra vyše sto zástupcov našich obchodných partnerov prevažne z Českej republiky, ale i z ďalších krajín. "Tento formát stretnutia sa nám osvedčil z minulosti. Je mimoriadne úspešný, zákazníkmi vysoko hodnotený a zároveň aj nákladovo veľmi efektívny. Zákazníci prichádzajúci na Company Day majú možnosť v rámci večera stretnúť sa a porozprávať na jednom mieste s obchodnými manažérmi a vrcholovým manažmentom našej spoločnosti, vrátane prezidenta U. S. Steel Košice. Tohtoročná akcia bola veľmi vydarená a splnila všetky očakávania. Dôkazom je aj množstvo pozitívnej spätnej väzby, ktoré sme dostali od pozvaných hostí," hodnotí s odstupom času Company Day v Brne generálny manažér pre marketing a obchodné plánovanie Igor Presalovič. Rovnako kladne, dodáva, zákazníci vnímali aj podujatia v Poľsku a na Slovensku, preto v nich budeme v budúcnosti určite pokračovať.


Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu