KONTAKT  |    _eng _sk

Company Day zožal úspech
           Pridané: 05.10.2015
Autor: -rd-
Kategória: 20/2015


Company Day Brno, pracovno-spoločenské stretnutie s našimi významnými obchodnými partnermi, sa tohto roku opäť konal na vrchole výstavnej sezóny v čase konania 57. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu.

Po podobných podujatiach, ktoré sme zorganizovali v lete pre zákazníkov na Slovensku a Poľsku, bol v tomto roku Company Day v Čechách poslednou akciou tohto druhu.

Pozvanie na podujatie prijalo 14. septembra vyše sto zástupcov našich obchodných partnerov prevažne z Českej republiky, ale i z ďalších krajín. "Tento formát stretnutia sa nám osvedčil z minulosti. Je mimoriadne úspešný, zákazníkmi vysoko hodnotený a zároveň aj nákladovo veľmi efektívny. Zákazníci prichádzajúci na Company Day majú možnosť v rámci večera stretnúť sa a porozprávať na jednom mieste s obchodnými manažérmi a vrcholovým manažmentom našej spoločnosti, vrátane prezidenta U. S. Steel Košice. Tohtoročná akcia bola veľmi vydarená a splnila všetky očakávania. Dôkazom je aj množstvo pozitívnej spätnej väzby, ktoré sme dostali od pozvaných hostí," hodnotí s odstupom času Company Day v Brne generálny manažér pre marketing a obchodné plánovanie Igor Presalovič. Rovnako kladne, dodáva, zákazníci vnímali aj podujatia v Poľsku a na Slovensku, preto v nich budeme v budúcnosti určite pokračovať.


Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...