Vyhľadávanie:

Ďakujeme...

Ďakujeme...

Listy plné vďaky za pomoc a podporu prišli v uplynulých dňoch na adresu U. S. Steel Košice. "Dovoľte mi poďakovať sa vám za morálnu podporu a hodnotné ceny, ktoré U. S. Steel Košice darovala oceneným pri príležitosti IX. ročníka Medzinárodnej klavírnej súťaže Košice 2005 pre deti do pätnásť rokov," píše sa v jednom z nich, ktorý podpísala Magdaléna Rokická zo Základnej umeleckej školy Márie Hemerkovej v Košiciach.

Slová uznania za poskytnutie materiálnej pomoci pri rekonštrukcii prístupovej cesty k archeologickým náleziskám v katastri obce adresoval oceliarskej spoločnosti aj starosta Nižnej Myšle Jozef Véreb. "Úpravou cesty sme skultúrnili prístup k archeologickým náleziskám, k prameňu vody pri Koscelku a k turistickej lokalite, ktorú v značnej miere navštevujú naši spoluobčania, ako aj turisti zo širokého okolia, ba i zahraničia."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...