KONTAKT  |    _eng _sk

Ďalšie ocenenie pre viceprezidentku Silviu Gaálovú
           Pridané: 05.05.2022
Autor: Ľubomíra Šoltésová
Kategória: Aktuality

Top ženy v biznise za rok 2021 aj so zastúpením U. S. Steel Košice

Magazín Forbes 4. mája publikoval zoznam top žien v slovenskom biznise. Patrí medzi ne aj Silvia Gaálová, viceprezidentka pre financovanie, U. S. Steel Košice.  

V spoločnosti U. S. Steel Košice pracuje 20 rokov. Viceprezidentkou pre financovanie sa stala v januári 2018. Vo svojej pozícii zodpovedá za finančné plánovanie a analýzy, účtovníctvo, výkazníctvo, dane, riadenie výnosov, transakčné činnosti, bankovníctvo a kreditnú politiku spoločnosti U. S. Steel Košice s.r.o. a jej dcérskych spoločností. V roku 2021 manažovala so svojím tímom aktíva v celkovej výške 2,9 miliardy eur. Čistý zisk U. S. Steel Košice, s.r.o. dosiahol 648 mil. eur.

„Rok 2021 bol z hľadiska hospodárskeho výsledku najúspešnejším v histórii spoločnosti. Spoločnosť očakáva, že aj rok 2022 bude veľmi úspešný, avšak môže byť ovplyvnený súčasnou situáciou na Ukrajine a ďalším vývojom pandémie,“ hovorí viceprezidentka Gaálová. Za najväčšiu výzvu z dlhodobého hľadiska považuje dekarbonizáciu priemyslu. Aktuálne jej tím pracuje aj na implementácii nového systému riadenia firemných zdrojov ERP.

Úspech Silvie Gaálovej oceňuje aj prezident USSK Jim Bruno: Musím povedať, že som na Silviu veľmi hrdý a som veľmi rád, že dostala uznanie, ktoré si zaslúži.  Je v našej spoločnosti vynikajúcim lídrom a neustále hľadá spôsoby, ako nám pomôcť zlepšiť podnikanie.  Chcel by som jej povedať za všetkých jej kolegov a priateľov v práci jedno veľké GRATULUJEME!!!.“

Viceprezidentka Gaálová má okrem veľkej finančnej zodpovednosti aj normálne povinnosti manželky a matky dvoch detí. „Energiu si zvyknem dobíjať na chalupe, pri prechádzkach v prírode so psom, ideálne spojenej so zberom húb“ hovorí s úsmevom Silvia Gaálová.

Foto: Arpád Köteles

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...