Vyhľadávanie:

Darček za pekný výkres s rodinkou tučniakov

Darček za pekný výkres s rodinkou tučniakov

Určite ho poznáte, milé deti. Z časopisov, filmov alebo ste ho už mali možnosť vidieť na vlastné oči. Roztomilé zvieratko vo fraku, žijúce na južnej časti zemegule, si už určite získalo srdcia mnohých z vás. Viete, že aj keď nelieta, je vynikajúcim plavcom? Aj vďaka svojim krídlam, ktoré využíva ako plutvy. A z vody dokáže vyskočiť na rovné nohy. Na súši, na rozdiel od vody, v ktorej sa pohybuje veľmi obratne, sa síce tacká z nohy na nohu alebo sa kĺže po bruchu, ale napriek nemotornej chôdzi vydrží veľmi dlho putovať mnoho kilometrov na svoje miesto hniezdenia...

Nuž a práve tučniaky sa pripravujú na cestu do Košíc a vy ich už budete môcť čoskoro privítať v kavečianskej ZOO. Presne na váš veľký sviatok Medzinárodný deň detí. My sme pri tejto príležitosti pripravili pre vás výtvarnú súťaž. Vašou úlohou, ak máte od osem do 15 rokov a vaši rodičia pracujú v U. S. Steel Košice, je nakresliť na výkres obrázok rodinky tučniakov. Použiť môžete farbičky, voskovky alebo vodové, akrylové či olejové farby. Fixkám sa ale radšej vyhnite. Svoje dielka zašlite na adresu: Manažment projektov, Vonkajšie vzťahy, U. S. Steel Košice, s.r.o., Vstupný areál USS, 044 54 Košice, alebo ich doneste do budovy Vonkajších vzťahov, 2. poschodie, č.d. 205, a to najneskôr do 17. apríla 2008. Najkrajší obrázok sa stane motívom našej tohtoročnej kampane pri príležitosti MDD a výherca získa od nás pekný darček. Takže, poďme na to!

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...