Vyhľadávanie:

Darčeky zaplnili takmer celú kanceláriu

Darčeky zaplnili takmer celú kanceláriu

V uplynulých dňoch sa kancelária Slávky Tvrdoňovej z Vonkajších vzťahov postupne menila na veľký darčekový výklad, alebo Santovu dielňu.  Dnes už sú takmer všetky darčeky doručené k nám. A je ich takmer 150! Malé, veľké, ľahké i ťažké – korčule, bábiky, kozmetika, kolieskové korčule, kolobežky, bezdrôtové slúchadlá, bundy, teplákové súpravy .... presne podľa želaní detí.

Vďaka všetkým vám, ktorí ste sa zapojili do projektu Stromčeky prianí, budú mať na Vianoce radosť deti z Detského domova sv. Klementa Hofbauera v Podolínci, Centra pre deti a rodiny Uralská Košice a deti našich kolegov z projektu Sme s vami v pravý čas.

Darčeky sú starostlivo zaevidované, na každom je kartička s menom konkrétneho dieťaťa. Ešte ich musíme dobaliť, poukladať do veľkých prepravných škatúľ a vyraziť s nimi za adresátmi.

Deti z projektu Sme s vami v pravý čas dostanú svoje darčeky 15. decembra a deti z domovov v sobotu, 17. decembra. Na X app sa potom s vami podelíme o ich reakcie a radosť.

Som veľmi rada, že po prvý raz sme projekt Stromček prianí riešili virtuálne, naši zamestnanci si kartičky vyberali v aplikácii. Bolo to rýchle, spoľahlivé a vzhľadom na nariadenú prácu z domu, aj veľmi pohodlné. Teším sa, že máme takých ľudí, ktorí sa aj napriek zložitej situácii, v ktorej momentálne všetci žijeme, rozhodli urobiť na Vianoce radosť nielen svojim deťom,“ zhodnotila administrátorka projektu Slávka Tvrdoňová (na titulnej fotografii).

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...