Vyhľadávanie:

Darujme nádej

Darujme nádej

Blíži sa čas, kedy budeme mať, tak ako po iné roky, príležitosť rozhodnúť sa, ktorej neziskovej organizácii, nadácii, občianskemu združeniu či inému subjektu pošleme časť zo svojich zaplatených daní. Naše dve percentá im môžu pomôcť realizovať celý rad najrozmanitejších a prospešných aktivít. Nikdy nevieme, či práve my alebo naši blízki nebudeme potrebovať ich pomoc.

Mnohým a rôznym inštitúciám vďaka dobrým ľuďom mohla pomôcť napríklad i Nadácia U. S. Steel Košice, ktorá bola založená pred siedmimi rokmi s úmyslom podporovať región východného Slovenska v oblasti zdravotníctva, humanity a vzdelávania. Žiaľ, kvôli procedurálnej chybe pri zverejnení špecifikácie použitia prijatého 2-percentného podielu dane nemôže byť ešte v tomto roku prijímateľom 2-percentného podielu zaplatenej dane fyzických a právnických osôb. Aj preto košickí oceliari pomohli iným subjektom. Vlani sme napríklad mimoriadne štedro podporili Krajskú neonatologickú neziskovú organizáciu Novorodenec, Vysokošpecializovaný odborný ústav geriatrický sv. Lukáša v Košiciach, n.o. a Hokejový Club Košice.

Naše dve percentá môžu v nasledujúcom období pomôcť aj trom subjektom, ktoré vám bližšie predstavíme v budúcich vydaniach Ocele východu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...