Vyhľadávanie:

Deti z domovov v Medzeve

Deti z domovov v Medzeve

Možnosť zašportovať si v obľúbenom stredisku železiarov v Medzeve využilo v sobotu 3. septembra 2016 bezmála päťdesiat detí z Detského domova sv. Klementa Hofbauera v Podolínci a Detského domova Nižná Kamenica, s ktorými U. S. Steel Košice dlhodobo spolupracuje. Chýbal iba detský domov zo Sečoviec, ktorému výlet skrížili zdravotné problémy v zariadení.

Chlapci a dievčatá si zahrali futbal, volejbal, vyskúšali si kolky, hádzanie šípkami i lukostreľbu. Žičilo im aj počasie a tak mali všetci z príjemného dňa pekné zážitky. Medzi hostí zavítal aj prezident U. S. Steel Košice Scott Buckiso, ktorý povzbudzoval deti pri ich športovom zápolení a v rozhovore s dospelými sa zaujímal o činnosť detských domovov, ako aj viceprezident USSK pre vonkajšie vzťahy, riadenie a rozvoj podnikania Miroslav Kiraľvarga s manželkou Máriou.    

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...