Vyhľadávanie:

Deti z domovov v Medzeve

Deti z domovov v Medzeve

Možnosť zašportovať si v obľúbenom stredisku železiarov v Medzeve využilo v sobotu 3. septembra 2016 bezmála päťdesiat detí z Detského domova sv. Klementa Hofbauera v Podolínci a Detského domova Nižná Kamenica, s ktorými U. S. Steel Košice dlhodobo spolupracuje. Chýbal iba detský domov zo Sečoviec, ktorému výlet skrížili zdravotné problémy v zariadení.

Chlapci a dievčatá si zahrali futbal, volejbal, vyskúšali si kolky, hádzanie šípkami i lukostreľbu. Žičilo im aj počasie a tak mali všetci z príjemného dňa pekné zážitky. Medzi hostí zavítal aj prezident U. S. Steel Košice Scott Buckiso, ktorý povzbudzoval deti pri ich športovom zápolení a v rozhovore s dospelými sa zaujímal o činnosť detských domovov, ako aj viceprezident USSK pre vonkajšie vzťahy, riadenie a rozvoj podnikania Miroslav Kiraľvarga s manželkou Máriou.    

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...