Vyhľadávanie:

Detský zimný karneval už po jedenásty raz

Detský zimný karneval už po jedenásty raz

V sobotu 12. februára 2011 sa na Jahodnej uskutoční už XI. ročník Detského zimného karnevalu. Na deti, podobne ako po minulé roky, čaká už od 10.00 hod. pestrá ponuka zábavných súťaží na snehu, ale i preteky na boboch, snouborde, lyžiach, sánkach a klzákoch. Traja najlepší v každej súťaži budú odmenení diplomami, medailami a sladkosťami.

Vyvrcholením podujatia bude už tradičná prehliadka karnevalových masiek. Odborná porota odmení a ocení desať najatraktívnejších masiek. Prekvapením bude tzv. "dymostroj", chýbať nebude karnevalová disco show. Deti budú mať po celý čas k dispozícii lyžiarsky vlek. Rodičia môžu svoje deti na toto podujatie, ktoré je súčasťou Zimnej olympiády U. S. Steel Košice, prihlasovať od 17. januára do 4. februára 2011 v príslušných odborových organizáciách OZ KOVO U. S. Steel Košice. Prihlášky uverejňujeme v Oceli východu a nájdete ich, rovnako ako organizačné zabezpečenie podujatia, aj na športovej stránke intranetu USSK.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...