KONTAKT  |    _eng _sk

Dia day pokračuje
           Pridané: 15.11.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ, Foto: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 46/2004

Nový glukometer pre záchranárov U. S. Steel Košice

Dia Day
Riaditeľ závodu Ferrohas Peter Széki preberá od zástupkyne firmy Johnson&Johnson Alice Horňákovej nový glukometer, ktorý poslúži našim záchranárom pri výkone služby.

Nový glukometer OT Ultra, odovzdala v pondelok tohto týždňa do rúk riaditeľa závodu Ferrohas Petra Székiho zástupkyňa firmy Johnson&Johnson Alica Horňáková. Prístroj, ktorý do piatich sekúnd znázorní na displeji výsledok merania hladiny cukru v krvi, získali na doplnenie zdravotníckej výbavy sanitného vozidla záchranári v U. S. Steel Košice.

Podujatie Dia Day U. S. Steel Košice, ktoré sa začalo 15. novembra a potrvá do 19. novembra, sa u hutníkov stretlo s mimoriadnym ohlasom. Mnohí využili možnosť dať si bezplatne zmerať glykémiu už v pondelok a utorok tohto týždňa. Dnes a zajtra bude akcia vo vestibule polikliniky vo vstupnom areáli, vestibule závodnej jedálne SOU hutníckeho a v klube dôchodcov OZ Jeseň života v budove Kosilu pokračovať, a to v čase od 11.00 do 15.30 hodiny. Pripomíname, že už pre diagnostikovaných diabetikov II. typu z radov zamestnancov spoločnosti sa firma Johnson&Johnson rozhodla poskytnúť glukometre typu OT Profile za mimoriadnu cenu - 1200 korún.

Na bezplatnej telefónnej linke 0800 11 22 33 dostane v tejto súvislosti podrobnejšie informácie každý záujemca. Organizátormi podujatia sú spoločnosť U. S. Steel Košice, firma Johnson&Johnson, ZZP Sideria-Istota a košická pobočka Zväzu diabetikov.

Empty

ODPORÚČAME

16.1.2019
U. S. Steel Košice postaví novú linku na výrobu elektrotechnickej ocele
19.12.2018
Aj malými činmi sa dajú dosiahnuť veľké veci
4.12.2018
Hutníci majú srdcia otvorené potrebám druhých