KONTAKT  |    _eng _sk

Dia day U. S. Steel Košice
           Pridané: 08.11.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 45/2004

Spoločnosť U. S. Steel Košice a firma Johnson&Johnson, v spolupráci s košickou pobočkou Zväzu diabetikov Slovenska a Združenou zdravotnou poisťovňou Sideria-Istota pripravujú v rámci Svetového dňa diabetikov, ktorý pripadá na 14. novembra, akciu zameranú na prevenciu a včasnú diagnostiku cukrovky - Dia day U. S. Steel Košice.

Na budúci týždeň, v dňoch 15. a 16. novembra, potom 18. a 19. novembra, si budú môcť zamestnanci spoločnosti dať bezplatne zmerať glykémiu vo vestibule polikliniky vo vstupnom areáli a vo vestibule závodnej jedálne v areáli SOU hutníckeho, a to v čase od 11.00 do 14.00 hodiny. Rovnakú príležitosť dostanú v spomínané dni aj bývalí železiari priamo v klube dôchodcov občianskeho združenia Jeseň života v Spoločenskom pavilóne.

Pre už diagnostikovaných diabetikov II. typu z radov zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice sa firma Johnson&Johnson rozhodla poskytnúť glukometre OT Profile (prístroje na meranie cukru v krvi) za mimoriadnu cenu - 1200 korún. Nový glukometer OT Ultra dostane k dispozícii na doplnenie zdravotníckej výbavy aj záchranné vozidlo U. S. Steel Košice. Súčasťou podujatia bude tiež odborná prednáška o diabete pre účastníkov rekondičného pobytu na Košickej Belej, ktorá sa uskutoční 22. novembra so začiatkom o 14.00 hodine.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu