Vyhľadávanie:

Dlhoroční partneri v prevádzkach U. S. Steel Košice

Dlhoroční partneri v prevádzkach U. S. Steel Košice

Obojstranne výhodné partnerstvo

V pondelok 8. novembra nás navštívili zástupcovia spoločnosť thyssenkrupp Materials zo Slovenska, konkrétne
z obchodných zastúpení v Martine a Košiciach. Spoločnosť thyssenkrupp Materials nie je iba odberateľom našich plochých valcovaných zvitkov ale zároveň dodávateľom rozličného hutného materiálu pre naše výrobné prevádzky. Naši partneri si okrem prevádzok prvovýroby prezreli i procesy valcovania za tepla i za studena a so záujmom i proces nanášania zinkového povlaku na Pozinkovacej linke č. 3.

thyssenkrupp Materials Slovakia ponúka najširšie spektrum produktov a služieb pre automobilový priemysel, strojársky priemysel a stavebníctvo. Kombinuje nemeckú kvalitu so slovenskou profesionalitou a vďaka silnému medzinárodnému zázemiu je spoľahlivým partnerom. Spoločnosť je členom jednej z najväčšej oceliarskej skupiny v celosvetovom meradle, medzinárodnej skupiny thyssenkrupp, ktorá pôsobí vo viac ako 60 krajinách a zamestnáva vyše 100 000 zamestnancov.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...