Vyhľadávanie:

Najväčší výrobca skladových kontajnerov v strednej Európe v U. S. Steel Košice

Najväčší výrobca skladových kontajnerov v strednej Európe v U. S. Steel Košice

Za úspechom je dlhoročná spolupráca a skúsenosti

V piatok 5. novembra k nám pricestovali zástupcovia CONTAINEX-u Thomas Griessenauer a Nicola Tadic z Centrálneho nákupu spolu s konateľmi výrobného závodu na Slovensku Ladislavom Fisherom, Martinom Píšom a nákupcom Petrom Horváthom zo spoločnosti SK-CONT. Okrem obchodného rokovania týkajúceho sa budúcej spolupráce si naši partneri  prezreli i prevádzky, ktoré súvisia s následnou výrobou u nášho partnera. Sme radi, že spoločnosť SK-CONT, ktorá sa špecializuje výrobou skladových kontajnerov v rôznych veľkostiach a má v tomto segmente už viac ako 25 ročné skúsenosti, je našim zákazníkom.

SK-CONT vyrába skladové kontajnery najnovšou a šetrnou technológiou voči životnému prostrediu, využívajúc katodické ponorné lakovanie a CNC laserové rezacie stroje. Po viac ako 20 ročnej úspešnej spolupráci sa SK-CONT, ako výrobný závod, stal v roku 2009 súčasťou rakúskej koncernovej spoločnosti CONTAINEX. CONTAINEX je súčasťou rakúskej WALTER GROUP.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...