Vyhľadávanie:

Dni dobrovoľníkov o necelé dva mesiace

Dni dobrovoľníkov o necelé dva mesiace

Necelé dva mesiace nás delia od tohtoročných Dní dobrovoľníkov U. S. Steel pre Košice, ktoré sa uskutočnia v piatok 13. mája a v sobotu 14. mája. Pomáhať budeme dovedna jedenástim organizáciám. Okrem už tradičného darovania krvi a zbierky užitočných vecí pre charitné centrá, priložíme ruky k spoločnému dielu v botanickej i zoologickej záhrade, na Detskej historickej železnici, v Detskom domove na Hurbanovej ulici v Košiciach, Reedukačnom centre na Bankove, Klube Forresta Gumpa a v útulku Únie vzájomnej pomoci ľudí a psov.

Informácie o tom, čo na dobrovoľníkov v rámci skrášľovania interiérov a exteriérov partnerských organizácii čaká, postupne prinesieme v Oceli východu. Registráciu organizátori dobrovoľníckych dní spúšťajú 14. apríla 2016. Dovtedy máte takmer mesiac na rozmyslenie, ktorú organizáciu svojou prácou podporíte.                     

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...