Vyhľadávanie:

Vynikajúce vysvedčenie od zákazníkov

Vynikajúce vysvedčenie od zákazníkov

On-line prieskum spokojnosti ukázal naše prednosti oproti konkurencii

V uplynulých dňoch vyhodnotili kolegovia z útvaru Generálneho manažéra pre technický servis zákazníkom USSE každoročný prieskum spokojnosti našich zákazníkov. A výsledky sú viac než potešujúce. Prostredníctvom on-line prieskumu zisťovali, ako sú zákazníci spokojní s kvalitou našich výrobkov a s poskytovanými službami. Mali ich ohodnotiť známkami od 1 (najlepšie) až po 5 (najhoršie). Spätnú väzbu získali od 96 percent oslovených respondentov, čo je historicky najvyššie číslo. Spokojnosť zákazníkov s plochými valcovanými plechmi, ktoré tvoria gro nášho výrobkového portfólia, sa vyšplhala až na známku 1,77.

Ide o historicky najlepšie hodnotenie od začiatku realizácie takýchto prieskumov spokojnosti. Potešiteľné tiež je, že až 52 percent zákazníkov nás považuje za lepších ako konkurenciu. V minulom roku to bolo napríklad iba 36 percent. Čo sa týka servisu, najlepšie hodnotenia sme získali v oblastiach obchodná podpora, technický servis a riešenie problémov. Výsledky mimoriadne potešili aj generálneho manažéra pre technický servis zákazníkom USSE Viliama Gašpara: „Pozitívna spätná väzba od našich zákazníkov je jasným signálom, že sme sa vydali na správnu cestu. Obzvlášť veľkú radosť mám z hodnotenia v oblasti servisu. To je skutočne niečo, čo nás výrazne odlišuje od našej konkurencie.“

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...