Vyhľadávanie:

Na trhu práce a stáží aj košická oceliareň

Na trhu práce a stáží aj košická oceliareň

Americká obchodná komora v Slovenskej republike (AmCham) zorganizovala minulý týždeň v stredu 9. marca 2016 v priestoroch Hotela Double Tree by Hilton v Košiciach ďalší ročník trhu práce a stáží. Na podujatí, ktoré dopoludnia slávnostne otvorili výkonný riaditeľ AmCham Jake Slegers a viceprezident U. S. Steel Košice pre ľudské zdroje Martin Pitorák a na ktorom sa zúčastnil aj generálny manažér pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milan Polča, sa prezentovalo vyše tridsať firiem podnikajúcich v oblasti informačných technológií, priemyslu, poradenstva i vzdelávania. Už tradične medzi nimi nechýbala ani košická oceliareň, ktorá prišla ponúknuť záujemcom z radov študentov vysokých škôl a univerzít príležitosť zúčastniť sa vo fabrike na letnej stáži. Bližšie informácie o jej priebehu sa mohli vysokoškoláci dozvedieť nielen od personalistov spoločnosti v samostatnom stánku U. S. Steel Košice, ale aj na krátkej samostatnej firemnej prezentácii od riaditeľa pre nábor a výber Gabriela Kádára. Stáž potrvá dva mesiace, v júli a v auguste, počas ktorých študenti štvrtých ročníkov vysokých škôl a univerzít, ktorí prejdú výberom, absolvujú osvedčený program. Čaká ich práca na rôznych pracoviskách, kde sa budú zapájať do riešenia konkrétnych problémov, i tréningy zamerané na osvojovanie si vodcovských a manažérskych zručností.

„Termín podania prihlášok na letnú stáž sme predĺžili. Prihlásiť sa možno až do 15. apríla tohto roku,“ uviedol Gabriel Kádár. Registrovať sa treba elektronicky na:

www.usske.sk/en/work-with-us/students/summer-internship

Podmienkou zaradenia do výberu je zaslanie životopisu v anglickom jazyku.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...