Vyhľadávanie:

Dni dobrovoľníkov v druhej polovici mája

Dni dobrovoľníkov v druhej polovici mája

Necelé dva mesiace nás delia od šiesteho ročníka Dní dobrovoľníkov U. S. Steel Košice. V piatok 18. mája i v sobotu 19. mája 2012 budeme pomáhať jedenástim organizáciám, ktoré sa zaoberajú verejnoprospešnými aktivitami. Okrem darovania krvi a zbierky bielizne, ošatenia a kuchynských potrieb, sa hutníci pustia do roboty pri skrášľovaní exteriérov a interiérov partnerských subjektov, ktoré našim čitateľom postupne v Oceli východu predstavíme.

Veríme, že si každý záujemca nájde tú svoju aktivitu. V dnešnom vydaní novín prinášame informácie o darcovstve krvi, aj o tom, čím budete môcť pomôcť Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska i Bežeckému lyžiarskemu klubu Metropol Košice na Kojšovskej holi.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...