Vyhľadávanie:

Dni otvorených dverí

Dni otvorených dverí

Stáva sa už pomaly tradíciou, že Centrum pre návštevníkov organizuje dvakrát do roka Dni otvorených dverí pre rodinných príslušníkov zamestnancov U. S. Steel Košice. Táto akcia sa teší mimoriadne veľkému záujmu, veď príležitosť prezrieť si zblízka prevádzky hutníckeho podniku a naviac pracoviská svojich príbuzných sa neponúka tak často.

Aj tentokrát budú pre záujemcov pripravené prehliadky počas pracovných dní i cez víkend, aby si každý mohol vybrať vhodný termín. Keďže program trvá takmer 5 hodín, vek nad 18 rokov a dobrá fyzická kondícia sú podmienkou účasti na tomto podujatí. Aby sme vyšli v ústrety aj deťom, na nedeľu sme pripravili novinku - program a prehliadku podniku autobusom pre deti a mládež od 10 do 18 rokov. Hoci kvôli bezpečnostným opatreniam nebude možné zobrať ich priamo do výrobných prevádzok, budú mať možnosť zoznámiť sa s procesom výroby železa a ocele prostredníctvom nového filmu i ďalších názorných ukážok.

S cieľom uľahčiť návštevníkom prepravu do podniku, stretnutie účastníkov bude vždy na Námestí osloboditeľov, na parkovisku pred budovou Všeobecnej zdravotnej poisťovne, odkiaľ je zabezpečená doprava autobusom priamo do USSK a späť. To isté platí aj pre akciu s deťmi bez rodičov. Každý účastník dostane po zaslaní prihlášky podrobnejší program s ďalšími informáciami.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...