KONTAKT  |    _eng _sk

Do maratónu v Košiciach zostáva pár týždňov
           Pridané: 22.07.2022
Autor: Ľubomíra Šoltésová
Kategória: Komunita

Minimaratón U. S. Steel Family Run spája pri behaní celé rodiny

Aj tohtoročná prvá októbrová nedeľa bude patriť v Košiciach športovcom a ich fanúšikom. Doposiaľ sa na všetky disciplíny Medzinárodného maratónu mieru stihlo prihlásiť už viac ako 5 000 bežcov z 39 krajín. Medzi nimi i mnohí zamestnanci U. S. Steel Košice. Ak ste tak ešte neurobili, neváhajte a registrujte sa na:  kosicemarathon.com — Medzinárodný maratón mieru

Spoločnosť U. S. Steel Košice je od svojho pôsobenia na Slovensku generálnym partnerom podujatia. Jej meno nesie aj populárny minimaratón U. S. Steel Family Run, ktorý zapája do behania deti s rodičmi i množstvo amatérskych športovcov. Tí sa pustia na trať v centre Košíc už v sobotu popoludní, 1. októbra.

Spoločenská zodpovednosť a podpora zamestnancov i lokálnej komunity je súčasťou kľúčových firemných hodnôt U. S. Steel Košice. Bez žičlivých partnerov nie je možné organizovať takéto profesionálne podujatie, ktoré je dôležité pre Košice a región a ktoré má svoje miesto medzi úspešnými európskymi a svetovými maratónskymi metropolami. Pre mnohých zahraničných účastníkov je to zároveň príležitosť spoznať Slovensko a ľudí v ňom. Využime tieto šance spoločne.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...