Vyhľadávanie:

Dopravári súťažili

Dopravári súťažili

Základná organizácia OZ METALURG Doprava zorganizovala pre svojich členov na štvordráhe klubu Bowling Spot (pri štadióne Lokomotívy v košickom Čermeli) 1. ročník turnaja v bowlingu. O Pohár predsedu tejto odborovej organizácie bojovalo 41 hráčov, ktorí súťažili v kategórii jednotlivcov i v trojčlenných zmiešaných družstiev. C

ennú trofej medzi jednotlivcami si vybojoval Marián Kolcún z Rušňového depa, na 2. mieste skončil Maroš Molnár z Elektroúdržby a na 3. mieste Peter Szentkereszty z vedenia závodu Doprava. V súťaži družstiev zvíťazila trojica z Rušňového depa 1 v zložení Milan Hutňan, Pavol Gavaľa a Peter Šimko. Druhú priečku obsadili P. Szentkereszty, Peter Pasternák a Marián Schuster z vedenia závodu a na 3. mieste skončili Jaroslav Takáč, M. Kolcún a Dušan Urban z tímu Rušňové depo 2.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...