Vyhľadávanie:

Dostaneme pamätné mince a mikiny

Dostaneme pamätné mince a mikiny

Po prvý raz získala naša spoločnosť Cenu prezidenta za excelentnosť v oblasti bezpečnosti za výsledky, ktoré sme dosiahli v minulom roku. Tieto ocenenia sa v korporácii udeľujú od roku 2012. Putovný pohár prezidenta korporácie si môžete pozrieť vo vestibule administratívnej budovy.

Zo získania tohto prestížneho ocenenia mali veľkú radosť aj vrcholoví manažéri našej spoločnosti. Jim Bruno pre marcové vydanie našich novín všetkým zamestnancom zablahoželal a vyjadril hrdosť na dosiahnuté výsledky. A aby sme si všetci pripomenuli význam tohto úspechu, ako poďakovanie dostaneme pamätnú mincu a modrú mikinu s logom USS
a ocenením, ktoré sme získali.

Viac o týchto darčekoch a ich distribúcii nám povedal Vladimír Manica z úseku GM pre bezpečnosť: „Pamätné mince sú už u nás, boli vyrazené v Kremnici a sú ručne kolorované. Dorazila už aj časť mikín a postupne prídu ďalšie dodávky. Zohnať takýto veľký počet mikín totiž vôbec nebolo jednoduché. Zamestnanci dostanú tieto darčeky najneskôr do konca roka. Distribuovať sa budú prostredníctvom skladov. Vďaka ochote a spolupráci s úsekom riaditeľa pre materiálové riadenie, ktorý zabezpečuje aj distribúciu OOPP, budeme vedieť pre jednotlivé úseky nabaliť mikiny v požadovaných veľkostiach.“

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...