Vyhľadávanie:

Doterajší výhercovia Veľkej súťaže

Doterajší výhercovia Veľkej súťaže

Muži verzus ženy

V predchádzajúcich deviatich kolách Veľkej súťaže sme výhrou potešili 345 železiarov. Nových majiteľov majú 3 autá, elektroniku si do bytu zakúpilo 6 výhercov, radiátory v byte či dome už vymenili 3 výhercovia. Menšie ceny – kupóny FRESH v hodnote 50 eur vymenilo za potraviny 45 výhercov a balíčky s reklamnými predmetmi určite potešili 270 železiarov.

Pozrime sa teraz, aké šťastie mali  v žrebovaniach muži a ženy a aké zamestnanci U. S. Steel Košice verzus zamestnanci dcérskych spoločností.

AUTÁ:  všetky tri autá vyhrali muži, všetci sú zamestnancami U. S. Steel Košice

KUPÓNY NAY: 5 kupónov získali muži, 1 kupón žena, všetci sú zamestnancami U. S. Steel Košice

KUPÓNY KORAD: 3 kupóny získali muži, všetci sú zamestnancami U. S. Steel Košice

PERMANENTKY HC KOŠICE: 14 permanentiek získali muži, 4 permanentky ženy, všetci z U. S. Steel Košice

OSTATNÉ CENY (kupóny FRESH a reklamné balíčky): spolu ich bolo 315.  Porovnanie muži a ženy je v prospech mužov 270 : 45. Z celkového spomínaného počtu 315 bolo z U. S. Steel Košice 293 výhercov a 22 sú zamestnancami dcérskych spoločností.

Z celkového počtu všetkých výhercov bolo 295 mužov a 45 žien.

Aj keď by sa z tejto štatistiky mohlo zdať, že väčšiu šancu vyhrať v zostávajúcich kolách Veľkej súťaže, prípadne sa stať novým majiteľom Touarega majú hlavne muži pracujúci v USSK, nevzdávajme sa ani my – ženy, ani zamestnanci dcérskych spoločností. Veď raz to už musí prísť !

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...