Vyhľadávanie:

Veľká súťaž sa už pomaly blíži do finále

Veľká súťaž sa už pomaly blíži do finále

Čo vás najviac zaujalo v súťažných videách a článkoch?

Dnes sa začína 11. a teda predposledné kolo Veľkej súťaže. Okrem zaujímavých výhier sa mohli účastníci súťaže dozvedieť veľa o tom, kde všade, na akých výrobkoch  je možné nájsť oceľ s nálepkou „Made in U. S. Steel Košice“, ale tiež o vplyve výroby ocele na životné prostredie a environmentálnych cieľoch a opatreniach.

Niektorých účastníkov súťaže sme sa preto opýtali, čo ich najviac zaujalo v súťažných videách a článkoch a tu sú ich odpovede:

Peter Molnár

Z videí som sa dozvedel, pre ktorých výrobcov a na aké produkty sa používa naša oceľ. Nevedel som,  ktorí výrobcovia používajú našu oceľ. Zároveň ma zaujala informácia o znížení produkcie CO2 o 55 % a s tým súvisiaca transformácia výroby ocele.

Rudolf Varga

Pracujem v USS už viac rokov, ale stále sa dozvedám niečo nové. Najviac ma zaujala video o uhlíkovej neutralite a výrobe ocele bez emisií.

Pavol Textoris

Pracujem v železiarňach od roku 1992, takže dosť toho o našom podniku viem, preto som sa nedozvedel až tak veľa noviniek. Videá sú však robené pekne a najviac ma zaujalo, aj som sa z neho dozvedel nové informácie to video, v ktorom sa hovorilo o výrobe ocele bez emisií.

Róbert Rodák

Videá som si pozrel. Sú zaujímavé a pekne urobené. Najviac ma zaujalo to, z ktorého som sa viac dozvedel o využití našej ocele v automobilovom priemysle.

Blanka Lechová

Samotné videá sú urobené pekne, takým moderným štýlom, myslím, že aj celkom pútavo. Zaujali ma niektoré fakty, o ktorých som ani netušila, napríklad, kto každý patri do portfólia zákazníkov USSK. Poučné boli pre mňa aj skutočnosti z enviro problematiky.

Jolana Svrčinová

Súťaž ma zaujala. Videá sú veľmi poučné. Radový zamestnanec určite nevie, kde všade sa naše výrobky dodávajú a čo všetko sa z nich vyrába. A to sa dalo dozvedieť práve prostredníctvom týchto videí.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...