Vyhľadávanie:

O technologickej firme, ktorá vyrába oceľ

O technologickej firme, ktorá vyrába oceľ

East Innovation Conference sa konala opäť vo virtuálnom priestore a bola hlavne o budúcnosti Košíc.

Primátor Bratislavy Matúš Vallo hovoril o ambíciách hlavného mesta a o tom ako pracujú na udržateľnosti a potrebe zodpovedného líderstva.  Tak sa volal prvý panel konferencie.

Na konferencii sa zúčastnili aj zahraniční spíkri Anna- Greta Tsahkna zo spoločnosti Timbeter  a Riivo Anton, zakladateľ United Angels VC,

Náš kolega Juraj Sabol, GM pre stratégiu hovoril samozrejme o oceli. Ideálny produkt pre obehovú ekonomiku.

Joh Deere tradičný výrobca traktorov dnes napríklad zamestnáva viac ľudí, ktorí sa venujú dátam, než strojárov či poľnohospodárov.  

Hovoril o vyžívaní množstva dát v našej firme a využití umelej inteligencie pri výrobe ocele. Spomenul mimochodom aj túto aplikáciu, vďaka nej sa budeme navzájom informovať o všetkom čo sa deje. Chceme sa stať lídrom v transformácii ťažkého priemyslu. Potrebujeme datových expertov a tiež digitálnych agentov, ktorí to budú tlmočiť do hutníckej praxe.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...