Vyhľadávanie:

O technologickej firme, ktorá vyrába oceľ

O technologickej firme, ktorá vyrába oceľ

East Innovation Conference sa konala opäť vo virtuálnom priestore a bola hlavne o budúcnosti Košíc.

Primátor Bratislavy Matúš Vallo hovoril o ambíciách hlavného mesta a o tom ako pracujú na udržateľnosti a potrebe zodpovedného líderstva.  Tak sa volal prvý panel konferencie.

Na konferencii sa zúčastnili aj zahraniční spíkri Anna- Greta Tsahkna zo spoločnosti Timbeter  a Riivo Anton, zakladateľ United Angels VC,

Náš kolega Juraj Sabol, GM pre stratégiu hovoril samozrejme o oceli. Ideálny produkt pre obehovú ekonomiku.

Joh Deere tradičný výrobca traktorov dnes napríklad zamestnáva viac ľudí, ktorí sa venujú dátam, než strojárov či poľnohospodárov.  

Hovoril o vyžívaní množstva dát v našej firme a využití umelej inteligencie pri výrobe ocele. Spomenul mimochodom aj túto aplikáciu, vďaka nej sa budeme navzájom informovať o všetkom čo sa deje. Chceme sa stať lídrom v transformácii ťažkého priemyslu. Potrebujeme datových expertov a tiež digitálnych agentov, ktorí to budú tlmočiť do hutníckej praxe.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...