Vyhľadávanie:

Dúhový týždeň v ZŠ Šaca

Dúhový týždeň v ZŠ Šaca

Po minuloročnom veľkom úspechu zorganizovala ZŠ v Košiciach - Šaci aj v školskom roku 2009/2010 Dúhový týždeň. Žiaci a zamestnanci prichádzali v dňoch 14. až 18. júna do školy oblečení vo farbách dúhy. Učebne a chodby školy ovládla v pondelok - žltá, v utorok - červená, v stredu - zelená , vo štvrtok - modrá a v piatok - fialová farba. Bolo zaujímavé sledovať, ako ku škole kráčajú deti a dospelí, ktorí svojou farebnosťou potvrdili, že majú niečo spoločné. Dúhová hliadka každý deň zisťovala odozvu v jednotlivých triedach. Najúspešnejšie triedy boli 2.A, 4.A, 3.B.

Projekt, ktorý mal za cieľ podporiť myšlienku spolupatričnosti a zároveň trošku odľahčiť napätie v závere školského roka, pripravila a realizovala Otília Sciranková.

Rodičia mnohých žiakov pracujú v spoločnosti U. S. Steel Košice. Touto cestou im chceme poďakovať, že ich náš projekt oslovil a podporili nás.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...