Vyhľadávanie:

Dva tituly Košičanom

Dva tituly Košičanom

V uplynulom mesiaci zorganizoval Karate klub Kretovič Košice v spolupráci s Východoslovenskou úniou karate a bojových umení majstrovstvá Slovenska v karate družstiev pre rok 2011. Šampionát sa konal už po deviaty raz po sebe v telocvični Strednej odbornej školy železničnej na Palackého ulici v Košiciach. Podujatie z pozície generálneho reklamného partnera aj v tomto roku podporila spoločnosť U. S. Steel Košice.

Na žinenkách sa predstavilo 123 družstiev v súťažiach kato a kumite. Na tatami bojovalo o cenné trofeje až 369 pretekárov a pretekárok v kategóriách žiactva, dorastu, juniorov, junioriek, mužov a žien. Najúspešnejšími pretekármi z košických klubov boli karatisti z KK Union Košice VUKABU, ktorí v súťaži KUMITE získali dve zlaté, dve strieborné a jednu bronzovú medailu. Zlato vybojovali dorastenci a juniorky, striebro muži a chlapci do 8 rokov, bronz ženy. Jednu striebornú medailu pre klub KK Kretovič Košice vybojovali juniorky. V súbornom cvičení KATA ostali Košičania bez titulu, ale na 2. mieste sa umiestnili žiaci a dorastenci z KK Kretovič a ďalšie štyri tretie miesta získali juniorky z KK Kretovič a žiaci, žiačky a juniorky z TJ Metropol Košice.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...