KONTAKT  |    _eng _sk

Gymnasti o memoriál
           Pridané: 29.05.2006
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 21/2006

Už po piaty raz boli U. S. Steel Košice generálnym reklamným partnerom medzinárodných gymnastických pretekov o Memoriál Jozefa Pajora. Spolu 112 mladých gymnastov a gymnastiek z Rakúska, Slovinska, Poľska, Ukrajiny, Českej republiky a Slovenska štartovalo v tomto, už XXIX. ročníku v špecializovanej telocvični športovej gymnastiky v Košiciach nad Popradskou cestou.

Tak ako po iné roky, aj tento raz mali tieto najstaršie pohárové preteky v športovej gymnastike v Európe dobrú úroveň. V silnej zahraničnej konkurencii sa nestratili ani naši domáci košickí gymnasti, z ktorých si prvenstvá vybojovali v kategórii mladších žiačok Dajana Kováčová z OŠG Kešel Košice I., medzi ženami Barbora Gallová z OŠG Kešel Košice a z juniorov Ivan Hiľovský z Gymnastiku Košice.

Dobre si počínali aj ďalší dvaja juniori z tohto košického klubu Jakub Lech a Vladimír Vojtek, ktorí obsadili druhé resp. tretie miesto. V prvej šestke najlepších jednotlivcov sa na štvrtých priečkach umiestnili z mladších žiakov Eduard Marčák z klubu Gymnastik Košice a zo starších žiakov Gabriel Ferčák z Tan-Gym Košice, štvrtá bola aj juniorka Oľga Stančáková z OŠG Košice. Piate miesta obsadili juniorka Dana Fodorová z OŠG Kešel Košice, mladšia žiačka Erika Dečúková z OŠG Kešel Košice II. a zo začínajúcich najmladších gymnastov Martin Nemky z klubu Gymnastik Košice I. Ceny najlepším odovzdal za generálneho reklamného partnera náš viceprezident pre pracovné vzťahy a motiváciu Martin Pitorák.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...