Vyhľadávanie:

Udalosti týždňa

Udalosti týždňa

  • Tento a celý budúci týždeň v hoteli Slovan prebieha školenie o projektovom riadení (DFSU II). Okrem manažérov z USSK sa ho zúčastňujú aj odborníci z USS Serbia.

  • Od 17. do 23. mája 2006 pokračujú majstrovstvá USSK vo futbale.

  • V piatok 19. mája od 10.00 hod. sa v kine Slovan uskutoční vyhodnotenie ekologických súťaží pre školákov ZŠ a študentov stredných škôl sponzorovaných USSK Kde a ako budeme bývať a Čo sme doteraz nevedeli.

  • V sobotu 20. mája o 10.00 hod. začne XI. Zemplínsky majáles vystúpením folklórnych súborov na Hlavnej, ktorý vyvrcholí slávnostným večerom v hoteli Slovan.

  • U. S. Steel Košice je hlavným reklamným partnerom majstrovstiev Slovenska Street Dance Cup 2006, ktoré sa uskutočnia od 9.00 hod. v sobotu a nedeľu 20. a 21. mája 2006 v hale SOU železničného v Košiciach.

  • V pondelok 22. mája sa v U. S. Steel Košice začína štvordňový audit systému riadenia kvality. Výsledky auditu budú známe 25. mája 2006.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...