Vyhľadávanie:

Hollywoodsky karneval na Deň detí

Hollywoodsky karneval na Deň detí

Oslava Medzinárodného dňa detí sa blíži a my by sme radi upozornili všetky deti z Košíc a širokého okolia na to, že spoločnosť U. S. Steel Košice pripravuje pri tejto príležitosti pekný program. Podujatie v štýle hollywoodskeho karnevalu sa uskutoční v nedeľu, 28. mája 2006 o 14.00 hod. v areáli Zoologickej záhrady v Košiciach.

V programe vystúpi Petra Humeňanská, Šašo Maroš, Jozef Hruškoci - víťaz kategórie spev Talent Night 2005, skupina Magnet, kúzelník Melies, Dychový orchester mladých, klub Brilant, tanečná skupina Hviezdička a tanečné divadlo Vánok. Súčasťou podujatia bude aj módna prehliadka karnevalových masiek. Preto vyzývame všetky deti, aby si zabezpečili dovtedy kostým, v ktorom môžu prísť osláviť deň detí a predviesť ho na pódiu pred divákmi.

Pre všetky deti je pripravená sladká odmena a diplom s hviezdou slávy. Najkrajšie masky oceníme tak, ako to robia v Hollywoode - soškou Oscara a vyberieme sa s nimi na dobrodružný výlet safari busom. Deti, ktoré si náhodou nestihnú pripraviť karnevalovú masku nenecháme určite smutné, máme pre ne nachystané krásne škrabošky sloníka, kačiatka, levíka či žabky. Program bude naozaj pestrý. So šašom Marošom sa deti zahrajú "hru na pesničku" a vytvoria si aj galériu na šnúre. Deťom rozdáme farbičky a budeme maľovať zvieratká. Obrázky potom zavesíme na šnúru pri javisku a vznikne nám "galéria na šnúre".

Počas programu odmeníme aj víťazku výtvarnej súťaže, Veroniku Horňákovú, ktorá získala od spoločnosti U. S. Steel Košice za svoj obrázok mobilný telefón. Víťazný obrázok môžete vidieť tohto času v Košiciach na billboardoch, plagátoch a ďalších reklamných plochách. A aby to bol v nedeľu, 28. mája, ozajstný hollywoodsky karneval, deti vyskúšame v teste z toho, či poznajú postavičky z rozprávok. Na všetky deti sa teší organizátor podujatia, útvar Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...