Vyhľadávanie:

Hostia zo Samsungu

Hostia zo Samsungu

V pondelok 2. marca 2015 sme v U. S. Steel Košice privítali zástupcov spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd. z Južnej Kórei a Poľska. Hostia sa stretli s viceprezidentom pre predaj a marketing Christianom Kornom a ďalšími manažérmi úseku, ako aj generálnym manažérom pre technický servis zákazníkom USSE Viliamom Gašparom a prezreli si vybrané prevádzky podniku - zariadenie na plynulé odlievanie ocele do brám č. 2, teplú širokopásovú trať, lakoplastovaciu linku a pozinkovňu č. 3.

"Spoluprácu s firmou Samsung sme rozbehli už pred viac ako rokom," informoval generálny manažér predaja pre priemysel Július Lang. "Na jej základných princípoch sme sa dohodli pri našej ostatnej návšteve v Kórei koncom roku 2014. Skúšky nášho materiálu dopadli dobre o čom svedčí i to, že sme získali kvalifikáciu dodávateľa. Ďalšie kroky spolupráce sme špecifikovali počas tohto týždňovej návštevy manažérov kórejskej spoločnosti v našej firme, ktorí prejavili záujem vidieť výrobné prevádzky U. S. Steel Košice." Na margo možností intenzívnejších kontaktov v budúcom období J. Lang konštatoval: "Spoločnosť Samsung považujeme za dôležitého strategického partnera a možná kooperácia je pre nás veľkou príležitosťou dodávať do jej prevádzok na Slovensku i v Poľsku za studena valcované plechy, pozinkovaný i lakoplastovaný materiál," zdôraznil.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...