Vyhľadávanie:

Hutníci na veľtrhu v Brne

Hutníci na veľtrhu v Brne

V Brne sa v pondelok 7. októbra začal už 55. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu. Na ploche 42 tisíc metrov štvorcových vystavuje vyše 1 500 domácich a zahraničných firiem. Medzi účastníkmi veľtrhu nechýbajú ani košickí hutníci. Mottom U. S. Steel Košice pre tohtoročný veľtrh je INŠPIROVANÍ VAŠIMI POTREBAMI. Návštevníkov veľtrhu vítajú kolegovia z úseku Predaj a marketing v stánku, ktorý dizajnom pripomína zvitok ocele.

Obchodníci mali možnosť stretnúť sa s našimi významnými zákazníkmi nielen v priestoroch výstaviska, ale aj na slávnostnej recepcii, ktorá sa konala v pondelok vo večerných hodinách. Hosťom sa prihovorili prezident U. S. Steel Košice George F. Babcoke a viceprezident pre predaj a marketing Christian Korn. Včera do stánku U. S. Steel Košice zavítal aj minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský. Očakáva sa, že Medzinárodný strojársky veľtrh, ktorý potrvá do piatku 11. októbra, navštívi viac ako 80 tisíc ľudí.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...