KONTAKT  |    _eng _sk

InfoBus Európskeho parlamentu v uliciach Košíc
           Pridané: 03.05.2004
Autor: Kamila DEMKOVÁ, Foto: Marián ANGELOVIČ
Kategória: 18/2004
InfoBus
Riaditeľ informačnej kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku A. Fulmini (na snímke v strede) Košičanom poskytol komplexné informácie o voľbách do Európskeho parlamentu.

Deň pred vstupom ďalších desiatich krajín do EÚ odštartoval Európsky parlament zaujímavú akciu. Na Slovensko prišlo desať zástupcov Európskeho parlamentu, ktorí počas desiatich dní navštívia viacero slovenských miest s cieľom upriamiť pozornosť verejnosti na nadchádzajúce voľby do Európskeho parlamentu. Tie sa na Slovensku uskutočnia už 13. júna.

V piatok 30. apríla s InfoBusom Európskeho parlamentu prišiel do Košíc, ako prvého mesta v tomto maratóne stretnutí s občanmi Slovenska, spolu s ďalšími zástupcami tejto ustanovizne, riaditeľ informačnej kancelárie EP na Slovensku A. Fulmini. Košičanom poskytovali komplexné informácie o voľbách do Európskeho parlamentu, rozdávali informačné letáky a suveníry.

Infobus svoju cestu ukončí 9. mája v Bratislave. Priebeh jeho cesty po Slovensku môžete sledovať aj na internetovej adrese www.volte13.juna. sk.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu