Vyhľadávanie:

Informácie pre súťažiach lyžiarov

Informácie pre súťažiach lyžiarov

TRÉNINGY NA JAHODNEJ

Tréningy na svahu Jahodnej s vyhradeným vlekom sa budú konať vždy vo štvrtok v dňoch 26. januára, 2. februára a 9. februára 2012 vo večerných hodinách od 18.00 do 20.00 hodiny. Spomínaná možnosť sa týka len tých zamestnancov USSK, ktorí sa prihlásia na preteky v obrovskom slalome do 24. januára. Pre ostatných, ktorí sa tréningov nezúčastnia, platí termín prihlásenia sa do 3. februára 2012. Tréningové hodiny platia jedine pre prihlásených dospelých zamestnancov USSK mužov a ženy, ako aj bývalých zamestnancov - dôchodcov.
Tréningy nie sú organizované pre rodinných príslušníkov, vrátane detí! Pri nástupe na vlek sa všetci prezentujú identifikačnými kartami zamestnanca USSK. V záujme vlastnej bezpečnosti, ale aj bezpečnosti ostatných lyžiarov, sa počas tréningov i pretekov odporúča používať lyžiarsku prilbu.

NA KOJŠOVKE TAKMER PÄŤDESIATKA BEŽCOV

Už túto sobotu, 21. januára 2012, sa na Kojšovskej holi v rámci zimnej olympiády uskutočnia preteky v behu na lyžiach. Prihlásených je 48 pretekárov, z nich 43 mužov a 5 žien. V kategórii mužov do 45 rokov sa prihlásilo 10 pretekárov, do 55 rokov 11 pretekárov, do 62 rokov 8 a nad 62 rokov 14 pretekárov. Doprava tam i späť do lyžiarskeho bežeckého areálu na Kojšovskej holi je zabezpečená autobusom s odchodom o 7.00 hod. z parkoviska pred Spoločenským pavilónom.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...