KONTAKT  |    _eng _sk

INTERPROTEC ponúkol novinky na osobnú ochranu
           Pridané: 29.05.2006
Autor: Stanislav VYSOPAL, Bezpečnosť práce
Kategória: 21/2006

V dňoch 16. - 19. 5. 2006 sa v Brne v Českej republike uskutočnil medzinárodný veľtrh osobných ochranných pracovných prostriedkov INTERPROTEC. Na veľtrhu sa zúčastnilo 92 firiem z 13 krajín, ktoré prezentovali posledné novinky v oblasti OOPP - ochrannú obuv, odevy (bežné aj špeciálne), rukavice, prostriedky na ochranu sluchu, tváre a hlavy.

Vystavovatelia venovali veľkú pozornosť ochranným prostriedkom na prácu vo výškach, akými sú postroje, laná, tlmiče pádu, mobilné horizontálne istiace systémy. Ďalšou veľkou skupinou boli prostriedky na prácu zváračov (kukly s núteným obehom, štíty, rukavice a kompletné odevy). Na prácu v prostredí, kde je možný výskyt rôznych plynov, si bolo možné vybrať zo širokej škály detektorov plynu a dýchacích prístrojov. Zaujímavosťou boli prostriedky pre LOCK-OUT systém, pretože takýto projekt realizujeme v súčasnosti aj v našej firme.

Účasť na takomto veľtrhu je pre nás veľkým prínosom, pretože si môžeme porovnať sortiment a kvalitu osobných ochranných pracovných prostriedkov, ktoré zabezpečuje U. S. Steel Košice pre svojich zamestnancov s trendom vývoja v tejto oblasti vo svete. Objektívne musíme konštatovať, že v prípade takého porovnania by naša spoločnosť obstála viac než so cťou.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...