Vyhľadávanie:

INTERPROTEC ponúkol novinky na osobnú ochranu

INTERPROTEC ponúkol novinky na osobnú ochranu

V dňoch 16. - 19. 5. 2006 sa v Brne v Českej republike uskutočnil medzinárodný veľtrh osobných ochranných pracovných prostriedkov INTERPROTEC. Na veľtrhu sa zúčastnilo 92 firiem z 13 krajín, ktoré prezentovali posledné novinky v oblasti OOPP - ochrannú obuv, odevy (bežné aj špeciálne), rukavice, prostriedky na ochranu sluchu, tváre a hlavy.

Vystavovatelia venovali veľkú pozornosť ochranným prostriedkom na prácu vo výškach, akými sú postroje, laná, tlmiče pádu, mobilné horizontálne istiace systémy. Ďalšou veľkou skupinou boli prostriedky na prácu zváračov (kukly s núteným obehom, štíty, rukavice a kompletné odevy). Na prácu v prostredí, kde je možný výskyt rôznych plynov, si bolo možné vybrať zo širokej škály detektorov plynu a dýchacích prístrojov. Zaujímavosťou boli prostriedky pre LOCK-OUT systém, pretože takýto projekt realizujeme v súčasnosti aj v našej firme.

Účasť na takomto veľtrhu je pre nás veľkým prínosom, pretože si môžeme porovnať sortiment a kvalitu osobných ochranných pracovných prostriedkov, ktoré zabezpečuje U. S. Steel Košice pre svojich zamestnancov s trendom vývoja v tejto oblasti vo svete. Objektívne musíme konštatovať, že v prípade takého porovnania by naša spoločnosť obstála viac než so cťou.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...