Vyhľadávanie:

Investície do rozvoja komunity

Investície do rozvoja komunity

Prezentovať dopad finančnej pomoci poskytnutej na rozvoj občianskej spoločnosti za ostatných pätnásť rokov, zhodnotiť prínos mimovládnych neziskových organizácií v rozvoji regiónu, ale aj načrtnúť aktuálne východiská pre súčasných firemných darcov v oblasti spoločenskej zodpovednosti na východnom Slovensku je cieľom medzinárodnej konferencie, ktorá sa začala v pondelok tohto týždňa, 11. októbra, v Košiciach. Trojdňové podujatie pod názvom Investície do rozvoja komunity: Ako využiť skúsenosti z minulosti pre budúce príležitosti zorganizovala Karpatská nadácia, generálnym partnerom je spoločnosť U. S. Steel Košice.

Konferencia, na ktorej košickú oceliareň v panelovej diskusii o úlohách a prínosoch zahraničných a domácich darcov v rozvoji regiónu reprezentoval prezident spoločnosti George F. Babcoke, sa dnes končí. O jej záveroch budeme informovať v budúcom vydaní Ocele východu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...