Vyhľadávanie:

ISAK - pomoc pre absolventov

ISAK - pomoc pre absolventov

Výsledkom projektu Európskeho sociálneho fondu v rámci Sektorového operačného programu Ľudské zdroje je informačný systém ISAK pre uplatnenie absolventov v Košickom kraji. Podľa jeho manažérky Gabriely Hajdukovej cieľom projektu, ktorý implementoval KSK, bolo vytvoriť pomocný nástroj poradenstva o povolaniach a zamestnaniach. Integrovaný regionálny informačný systém zvyšuje dostupnosť, kvalitu a rozsah informácií pre žiakov, študentov i absolventov. ISAK má štyri základné moduly - Ponuka vzdelania, Ponuka práce a poradenstvo, Kvalifikačné požiadavky na absolventov a Vývoj trhu práce v kraji. Okrem toho ponúka aj užitočné rady ako začať podnikať, ako sa pripraviť na interview alebo ako napísať životopis, jeho súčasťou sú aj testy odhalenia vodcovských zručností, profesionálneho rozvoja osobnosti a podobne.

Po stránke http://isak.vucke.sk sprevádza návštevníkov pri hľadaní informácií svišť, ktorý sa stal maskotom Systému Vedomostí a Informácií o Štúdiu a Trhu práce. Partnermi projektu sú Technická univerzita Košice a Agentúra na podporu regionálneho rozvoja Košice, n.o.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...