KONTAKT  |    _eng _sk

Jedinečné dobrodružstvo pre dobrú vec
           Pridané: 09.09.2013
Autor: -cs-
Kategória: 18/2013

Karpatská nadácia pozýva košických železiarov na turistický pochod pre lepšie východné Slovensko. Karpatská vandrovka, prvá akcia svojho druhu na Slovensku, má päťdesiat kilometrov a vedie po lesných cestách hrebeňa Volovských vrchov. Je to darcovský turistický pochod zameraný na získavanie finančných prostriedkov na rozvoj východného Slovenska.

"Od prvého pochodu v roku 2010 prešlo trasu vandrovky spolu 56 vytrvalcov, vďaka ktorým mohli ďalší aktívni východniari realizovať sedem vynikajúcich projektov zameraných na ozdravenie životného štýlu ľudí v našom regióne. Som veľmi rada, že Karpatská vandrovka tak naozaj prináša nielen silný zážitok a dobrý pocit pre vandrujúcich, ale v rovnakej miere prináša aj potrebnú pomoc a veľkú radosť mnohým ďalším obyvateľom východného Slovenska," hovorí Laura Dittel, riaditeľka Karpatskej nadácie.

Karpatská vandrovka 2013 sa koná v sobotu 21. septembra. Pochod sa začne o 5. hodine v Kúpeľoch Štós a skončí na Bankove v Košiciach. Trvá priemerne šestnásť hodín. Účastníci vandrujú v tímoch. Karpatská nadácia zabezpečuje pochod organizačne a stará sa o bezpečnosť účastníkov. Viac informácií na www.karpatskavandrovka.sk alebo na adrese: silvia.sokolova@karpatskanadacia.sk.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu