Vyhľadávanie:

Jim Bruno odovzdal hlavné výhry

Jim Bruno odovzdal hlavné výhry

Včera sa Jim Bruno stretol s výhercami prvých troch cien prvého kola Veľkej súťaže U. S. Steel Košice a osobne im výhry odovzdal. Na krátkom stretnutí výhercom zablahoželal a dodal: „Dúfam, že všetci budete v súťaži pokračovať, aby ste mohli hrať o auto. Dajte aj kolegom vedieť, že ste vyhrali, aby to skúsili aj oni.“

Výherca hlavnej ceny prvého kola  voucheru v hodnote 500 € do predajne NAY Róbert Kozma, ktorý pracuje na energetike, sa výhre veľmi potešil. „Doteraz som ešte nevyhral v žiadnej súťaži.  Keby mi výhru nebol oznámil ženský hlas, myslel by som si, že to si moji kolegovia zo mňa robia žarty. Z tejto výhry mám fakt radosť. Nedávno som síce doma vymenil všetky elektrospotrebiče za nové, preto momentálne neviem, na čo presne voucher použijem, ale niečo sa určite nájde. V súťaži budem samozrejme pokračovať aj naďalej. Veď v hre budú autá!“ povedal Róbert Kozma.

Ďalším výhram – permanentkám na zápasy HC Košice v sezóne 2021 / 2022 sa potešil Adam Hudák, ktorý pracuje v DZ Vysoké pece a Peter Antal z úseku pre spoľahlivosť VTZ. Obaja si prevzali osvedčenie o výhre a symbolické šeky, ktoré im organizátori Veľkej súťaže vymenia za reálne permanentky hneď, keď sa začnú predávať. Obaja tiež pevne dúfajú, že ďalší ročník extraligy sa už bude hrať za prítomnosti divákov a hokej si užijú naplno.                                 

Zoznam výhercov 1. kola Veľkej súťaže U. S. Steel Košice

V prvom kole Veľkej súťaže boli vyžrebovaní títo výhercovia:

Voucher Nay v hodnote 500 €:

Róbert Kozma

Permanentky HC Košice:

Peter Antal, Adam Hudák

Vouchery Fresh v hodnote 50 €:

Jozef Fedor, Jozef Kunc, Ondrej
Marcin, Eva Ucekajová, Radoslav Bittó

Reklamné balíčky:

Jozef Malatínec, Michal Sýkora, Magdaléna Polivková, Imrich Eliaš, Peter Lapčák, Marta Lengeňová, Jozef Babják, Miloš Mitaľ, Marián Zelinka, Richard Csécsi, Martin Fitera, Miroslav Havrilčák, Patrik Jusko, Marián Zamba, Kamil Tarhovický, Miroslav Fotta, Katarína Rabíková, Marek Kozák, Miroslav Barabáš, Dušan Sadvár, Róbert Eliáš,  Peter Remper, Klaudia Michalová, Róbert Heško, Ladislav Ucekaj, Albert Gazsi, Marko Schmotzer, Eniko Horváthová, Michal Guba a Lívia Diheneščíková.

Výhercovia voucherov Fresh a reklamných balíčkov si svoje ceny môžu prevziať v Zamestnaneckom centre po preukázaní sa ID kartou.

Ďalšie články

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...