KONTAKT  |    _eng _sk

K lístku naviac tričko Talent Night
           Pridané: 07.08.2006
Autor: Ľubica ŠIPOŠOVÁ
Kategória: 31/2006

Už o mesiac vyvrcholí v košickom štadióne L. Trojáka STEEL ARÉNA projekt zameraný na podporu mladých umelcov U. S. Steel Talent Night 2006. Po niekoľkomesačnej prestávke ožije štadión historicky prvým koncertným podujatím, na ktorom vystúpia na spoločnom pódiu nádejní talentovaní finalisti súťaže a známi umelci zo Slovenska a zahraničia.

Finálové hudobné skupiny Koma Jota, Asfalt a Good Fancy bude spolu s ďalšími troma finalistami kategórie tanec - Aron Tesfaye, TST a R. Szilágyi - S. Kozáková sledovať odborná porota v zložení J. Ďurovčík, O. Rózsa, L. Slaná, M. Čekovský a ďalší. V programe vystúpia zaujímaví hostia ako Arash & Band, Peha, Peter Cmorík a Jana Kirschner. Predaj lístkov prebieha od včera v sieti Ticketportal. Hlavný organizátor podujatia, útvar Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy U. S. Steel Košice, ponúka zamestnancom U. S. Steel Košice k lístku naviac tričko s logom akcie. Všetci zamestnanci, ktorí si kúpia lístok po 150 alebo 200 Sk, sa môžu zastaviť každý deň od 9.00 do 12.00 hod. v budove Vonkajších vzťahov na 2. poschodí č. dverí 205. Po preukázaní sa zamestnaneckým preukazom dostane zamestnanec k lístkom príslušný počet tričiek.

Táto ponuka sa nevzťahuje na lístky, ktoré získajú zamestnanci zo sociálneho fondu do sektorov A 32, A33, A12 a A13. K dispozícií je celkovo 500 tričiek a ponuka platí do rozdania všetkých tričiek. Viac o podujatí sa dozviete na www.talent.sk.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu