Vyhľadávanie:

Kapitán sklamaný piskotom fanúšikov

Kapitán sklamaný piskotom fanúšikov

Povzbuďme náš tím v ďalších extraligových zápasoch a vytvorme mu hernú pohodu

Košice sú v zrkadle diváckeho záujmu zo všetkých extraligových celkov zatiaľ na tom najlepšie. Na sedemnásť domácich zápasov v sezóne 2009-2010 sa do Steel arény prišlo pozrieť až 102 066 divákov. Je to o 52 004 divákov viac než majú na druhom mieste v tomto hodnotení hokejisti Nitry. V poslednom zápase sa niektorí členovia fan klubu otočili k mužstvu chrbtom. Je to ich osobné rozhodnutie, nemali by však iným brániť v povzbudzovaní a hlavne nie zastrašovaním mladých fanúšikov. To nášmu mužstvu rozhodne nepomôže a hráčom to v súboji so Skaličanmi k pohode neprospelo. Nesúhlas sa dá prejaviť aj slušnou formou, ako je to zvykom v kultúrnych hokejových krajinách.

Nevhodné skandovanie a piskot fanúšikov rozladili viacerých našich hráčov. "Ja viem, že od majstra sa očakávajú kvalitnejšie výkony a priaznivejšie výsledky. Chlapci sa na ľade snažia, bojujú, nič neodflákli a že nám to teraz nejde tak ako v predchádzajúcej sezóne, takýto piskot sme si nezaslúžili," nechal sa po stretnutí so Skalicou počuť kapitán nášho mužstva Peter Bartoš a dodal: "Doteraz, keď sa nám nedarilo, diváci nás vždy dokázali vyburcovať k ešte väčšej ofenzíve. Bol som veľmi prekvapený a sklamaný postojom fanúšikov. Také niečo som ešte nikdy nikde nezažil. Naozaj mám veľmi zlé pocity. Veď ešte nič nie je stratené. Potrebujeme sa zomknúť a nastúpiť do ďalšieho zápasu s cieľom vyhrať. Stále je o čo bojovať a play - off sa začne prakticky od nuly. Máme dobré mužstvo, mladí hráči potrebujú nabrať sebadôveru a ja verím, že sa postupne, ako sa hovorí nakopneme, a všetko sa zmení k lepšiemu."

Práve teraz je ten čas, keď naši hokejisti potrebujú v zostávajúcich zápasoch základnej časti povzbudiť a vyjadriť im maximálnu podporu. Čakáme na moment, kedy hráči dokážu zlomiť sériu neúspechov, veď sezóna ešte nie je stratená. Mužstvo je v tabuľke momentálne na siedmom mieste a od ôsmej priečky, ktorá zaručuje účasť v play-off, na ktorej je momentálne Žilina, ich delí len sedem bodov.

Extraligový hokejový kolotoč sa v tomto týždni krúti ďalej. V piatok 22. januára sa Košičania predstavia na ľade súpera v Martine. Na budúci týždeň sa v piatok 29. januára zápasom HC Košice - Žilina o 17.30 hod. začne už záverečná štvrtá štvrtina základnej časti. Aj o dva dni na to, v nedeľu 31. januára, budú mať naši hokejisti o 17.30 hod. výhodu domáceho ľadu, na ktorom v Steel aréne privítajú Nitru.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...