KONTAKT  |    _eng _sk

KORAD vo Frankfurte
           Pridané: 28.03.2005
Autor: Zuzana DEMČÁKOVÁ
Kategória: 13/2005

V dňoch 15. - 19.3. 2005 sa vo Frankfurte nad Mohanom uskutočnil jeden z najväčších medzinárodných veľtrhov pre vykurovacie systémy, ventilačnú a klimatizačnú techniku a kúpeľňové zariadenia ISH Frankfurt 2005. Medzi 2350 vystavovateľmi z 58 krajín sveta bola i spoločnosť U. S. Steel Košice, ktorá prezentovala panelové radiátory KORAD.

Podľa vyjadrenia Jána Semana, obchodného riaditeľa pre predaj radiátorov, veľtrh vo Frankfurte je pre firmu dôležitý z viacerých hľadísk. "Ako najväčšia výstava svojho druhu ponúka šancu získať nových zákazníkov, široký zdroj informácií a dáva možnosť otvoreniu nových trhov v Holandsku, Írsku, Francúzsku, ako aj získania nových partnerov na už jestvujúcich teritóriách. Potvrdila sa skutočnosť, že predaj za ostatné mesiace bol pre "radiátorovú" Európu najslabší za desať ostatných rokov. Niektoré trhy, napríklad Poľsko, zaznamenali až 60-percentný prepad, v priemere to predstavuje 20 - 40 percent. Konkurencia na túto skutočnosť reaguje ústupom z cenových pozícií minulého roku."

S prezentáciou na veľtrhu je spokojný tiež František Helfen z obchodnej propagácie. Vo Frankfurte, vraví, sa schádza európska špička výrobcov radiátorov a ďalších komodít v oblasti vykurovania a preto je veľmi dôležité, aby sa U. S. Steel Košice na ňom zúčastňovala aj v budúcnosti. "Záujem o tento špecializovaný veľtrh každý rok stúpa a našou snahou, ako vystavovateľa, je realizovať výstavný priestor pri špičkových európskych firmách."

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu