KONTAKT  |    _eng _sk

Krása na parkete
           Pridané: 15.11.2004
Autor: Text a foto: Kamila DEMKOVÁ
Kategória: 46/2004
Tanec
Nálada na parkete i v hľadisku bola perfektná.

Košičania majú radi pohyb a tanec, svedčia o tom preplnené sály, nielen na parkete, ale aj v hľadisku. Tak tomu bolo aj na majstrovstvách Slovenska a v súťaži o Slovenský pohár v akrobatickom rock´n´rolle, ktoré sa uskutočnili v sobotu 13. novembra v Košiciach za účasti vyše 200 súťažiacich.

Organizátorom podujatia boli tanečný klub RCC Brilant a Slovenský zväz akrobatického rock and rollu, generálnym partnerom podujatia bola U. S. Steel Košice. K mladým tanečníkom sa prihovoril prezident Christopher J. Navetta, ktorý zdôraznil, že U. S. Steel Košice vždy rada podporí mladých ľudí pri rozvoji ich talentu. Mnohí z nich naozaj predviedli perfektné tanečné výkony a určite by dobre obstáli aj v tanečnej kategórii súťaže TALENT NIGHT.

Ako pre Oceľ východu povedala jedna z organizátoriek Jana Timková i riaditeľ súťaže Ľuboš Miháľ, aj vďaka podpore košických železiarov sa podarilo vytvoriť výborné podmienky pre súťažiacich i pre samotný priebeh finálového večera. To, že sa na podujatí naozaj cítili dobre, potvrdili aj mladí tanečníci Jakub Timko z klubu Emrock z Trebišova a Gabriela Fiantová z klubu Brilant Košice, ktorí sa tancu venujú od útleho detstva. Víťazom zablahoželal aj Christopher J. Navetta.

Empty

ODPORÚČAME

8.4.2019
Košickí oceliari dostanú ďalšie mladé posily
14.3.2019
Spájame aktívnych ľudí pre lepší región
14.3.2019
Dobrovoľnícke dni budú už o dva mesiace