Vyhľadávanie:

Krása na parkete

Krása na parkete

Tanec
Nálada na parkete i v hľadisku bola perfektná.

Košičania majú radi pohyb a tanec, svedčia o tom preplnené sály, nielen na parkete, ale aj v hľadisku. Tak tomu bolo aj na majstrovstvách Slovenska a v súťaži o Slovenský pohár v akrobatickom rock´n´rolle, ktoré sa uskutočnili v sobotu 13. novembra v Košiciach za účasti vyše 200 súťažiacich.

Organizátorom podujatia boli tanečný klub RCC Brilant a Slovenský zväz akrobatického rock and rollu, generálnym partnerom podujatia bola U. S. Steel Košice. K mladým tanečníkom sa prihovoril prezident Christopher J. Navetta, ktorý zdôraznil, že U. S. Steel Košice vždy rada podporí mladých ľudí pri rozvoji ich talentu. Mnohí z nich naozaj predviedli perfektné tanečné výkony a určite by dobre obstáli aj v tanečnej kategórii súťaže TALENT NIGHT.

Ako pre Oceľ východu povedala jedna z organizátoriek Jana Timková i riaditeľ súťaže Ľuboš Miháľ, aj vďaka podpore košických železiarov sa podarilo vytvoriť výborné podmienky pre súťažiacich i pre samotný priebeh finálového večera. To, že sa na podujatí naozaj cítili dobre, potvrdili aj mladí tanečníci Jakub Timko z klubu Emrock z Trebišova a Gabriela Fiantová z klubu Brilant Košice, ktorí sa tancu venujú od útleho detstva. Víťazom zablahoželal aj Christopher J. Navetta.

Ďalšie články

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...