KONTAKT  |    _eng _sk

Kredity na stravovacích kartách ­môžete minúť do konca februára 2021
           Pridané: 17.06.2020
Autor: -fal-
Kategória: 11/2020

Novinky v oblasti stravovania

Počas pandémie v súvislosti s Covid-19 prešiel viacerými zmenami aj systém stravovania v U. S. Steel Košice, ktorý sa už pomaly vracia „do normálu“ Zamestnanci, ktorí počas uplynulých mesiacov pracovali z domu a bývajú v Košiciach, mali možnosť využívať donášku teplej stravy z reštaurácie Eurestu v Košiciach, za ktorú platili  kreditmi zo svojich stravovacích kariet. Túto možnosť majú minimálne ešte do konca tohto mesiaca.

Zamestnanci, ktorí bývajú v okrese Košice – okolie takúto možnosť nemali.  Viacerí z nich sa na nás obrátili s otázkou, čo s nevyčerpanými kreditmi, ktoré sa im na stravovacích kartách nazbierali za tri mesiace.

Podľa informácie Miroslava Sajka, vedúceho oddelenia Sociálna politika a mimomzdová motivácia, na základe dohody so spoločnosťou Compass Group bude možnosť vyčerpať si kredity predĺžená, a to až do konca februára budúceho roka.

Od 5. júna je z technických príčin až do odvolania zatvorená jedáleň Studená valcovňa. Náhradné stravovanie je zabezpečené v bufetoch TŠP a Šatňa. V ostatných jedálňach sa uvoľnili ďalšie opatrenia, ku ktorým patrí aj možnosť sedenia štyroch ľudí za jedným stolom. 

Rovnako od 25. mája už môžu návštevníci vstupovať a nakupovať v bufetoch. Od pondelka, 8. júna, je opäť otvorená aj Repre reštaurácia vo vstupnom areáli. 

Empty

ODPORÚČAME

13.05.2021
USS oznamuje svoj cieľ dosiahnuť do roku 2050 uhlíkovú neutralitu
01.04.2021
V testovacom mieste v areáli U. S. Steel Košice už testujú len zamestnancov
15.03.2021
Poznáme víťazné projekty Spoločne pre región 2021