Vyhľadávanie:

Letná olympiáda sa začne golfom

Letná olympiáda sa začne golfom

Útvar generálneho manažéra pre motiváciu a vzťahy s odborovými organizáciami v spolupráci s Radou odborov OZ KOVO U. S. Steel Košice pripravuje jubilejný XX. ročník letnej olympiády 2010. Uskutoční sa v dňoch 2. - 4. septembra v štrnástich športových odvetviach. Pätnásty olympijský šport, futbal, sa už odohral v mesiacoch máj - jún. V tomto roku pribudne nový šport, ktorým bude golf a práve golfovým turnajom odštartujeme tohtoročnú jubilejnú letnú olympiádu.

Uskutoční sa už v sobotu 28. augusta 2010 na ihrisku Golfového klubu Alpinka pod názvom U. S. Steel Košice Olympic Golf Cup. Prihlásiť sa na tento premiérový turnaj môžu jedine zamestnanci U. S. Steel Košice a jej dcérskych spoločností, ktorí spĺňajú podmienku hendikepu od 0 do 36. Termín prihlášok je 25. august, keď sa uskutoční porada organizačného výboru letnej olympiády. Tento náročný individuálny šport sa bude hrať podľa pravidiel golfu a pravidiel amatérskeho štatútu R&A Rules na 18 jamiek bez úpravy hendikepu. Hodnotiť sa budú traja najlepší v kategóriách mužov a žien. Preteky so spôsobom štartu canon sa začnú po registrácii hráčov o 10. hodine.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...