Vyhľadávanie:

Letné športové hry 2020

Letné športové hry 2020

Letné športové hry zamestnancov U. S. Steel Košice a jej dcérskych spoločností tento rok oslavovali už jubilejnú tretiu dekádu od svojho vzniku. Od 6. do 12. septembra hutníci strieľali góly, získavali cenné sekundy či už pre svoj tím, alebo individuálne, zbierali body v rôznych športoch.
V nedeľu 6. septembra otvoril letné športové hry, už  tradične, golfový turnaj, ktorý sa konal na grínoch golfového areálu v Malej Ide.  Vo štvrtok 10. 9. sa rozbehli súťaže
v bowlingu a v tenise. V piatok sa k nim pridali turnaje v bedmintone, stolnom tenise a v malom futbale. V sobotu odštartovali aj súťaže v šachu, nohejbale, cyklistike, v behu na 10 km a preteky na kolieskových korčuliach. Štadióny, kurty a ihriská prilákali 438 košických hutníkov, ktorí opäť potvrdili, že sa športom bavia a pohyb a zdravé súťaženie majú v krvi.  

  Letné športové hry 2020 (pdf)

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...