Vyhľadávanie:

Mario Longhi navštívil Košice

Mario Longhi navštívil Košice

V piatok 18. marca sme privítali prezidenta a výkonného riaditeľa (CEO) United States Steel Corporation Maria Longhiho. Na pracovnom pobyte v Košiciach ho sprevádzali aj viceprezident pre globálnu kvalitu a výrobné procesy Mark G. Tabler a generálny manažér pre bezpečnosť korporácie a požiarnu ochranu Robert C. Rudge z Pittsburghu.

Mario Longhi mal v piatok nabitý program. Najprv navštívil míting vo War Room, kde sa oboznámil s projektmi Carnegie, naša cesta, vrátane piatich najlepších s najväčšími finančnými prínosmi, ako aj s úspechmi prevádzky Radiátorovňa.

Po mítingu sa vydal v spoločnosti ďalších manažérov do prevádzky ZPO II v oceliarni 1 na pochôdzku gemba walk. Počas nej mu lídri a ďalší členovia multifunkčného tímu projektu BF4 Zníženie spotreby paliva na VP + zvýšenie kombinovaného výťažku – ďalšie zlepšenie oproti roku 2014 predstavili oblasti, za ktoré zodpovedajú.

Po gembe sa zúčastnil spoločne s prezidentom USSK Scottom Buckisom pracovného obeda s lídrami najprínosnejších projektov v roku 2015. Pri tejto príležitosti odovzdal lídrovi najlepšieho projektu VP + zvýšenie kombinovaného výťažku – ďalšie zlepšenie oproti roku 2014 Josephovi Moreymu cenu prezidenta korporácie - 2015 CEO Award.

Na záver pracovnej cesty sa Mario Longhi stretol na komunikačnom mítingu s manažérmi našej spoločnosti.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...