Vyhľadávanie:

Metalurgia 2018 už dnes

Metalurgia 2018 už dnes

Na dnes, 11. apríla 2018, pripravila Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie Technickej univerzity v Košiciach už dvadsiaty štvrtý ročník študentskej vedeckej odbornej konferencie Metalurgia 2018, ktorej cieľom je zlepšiť prípravu študentov k samostatnej odbornej činnosti.

Budúci bakalári a inžinieri súťažia v piatich sekciách, a to Hutníctvo, Materiály, Energetické inžinierstvo a priemyselná keramika, Environmentalistika a Integrované systémy riadenia. Ich práce zamerané na oblasť hutníctva železa, hutníctvo neželezných kovov, zlievarenstvo, materiálové inžinierstvo, tvárnenie materiálov, tepelnú energetiku, dopravu a využitie plynov, technológiu nekovových materiálov, spracovanie a recykláciu odpadov, environmentálnu analýzu a integrované manažérske systémy hodnotia poroty, v ktorých pôsobia aj  zástupcovia priemyselnej sféry, U. S. Steel Košice nevynímajúc. O výsledkoch  konferencie, ktorá má súťažný charakter, budeme informovať v budúcej Oceli východu.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...