Vyhľadávanie:

Mikuláš príde na Hlavnú 5. decembra

Mikuláš príde na Hlavnú 5. decembra

Pozvánka pre bývalých železiarov - dôchodcov na Vianočný večer v Dome umenia

Čo bude robiť na Mikuláša Harry Potter? Opýtali sme sa mladších ako pätnásť rokov a odpoveď sme v redakcii čakali v kreslenej podobe. Z výkresov, ktoré nám deti poslali, sme vyhodnotili najkrajší. Víťazkou je jedenásťročná Emília Cirčová, ktorej otec pracuje v divíznom závode Mechanika. Cenu - CD discman si bude môcť prevziať počas mikulášskeho programu na Hlavnej ulici v Košiciach 5. decembra 2005.

Program, ktorý pripravili mesto Košice a U. S. Steel Košice, sa začína o sedemnástej hodine rozsvietením vianočnej výzdoby. Podvečer sa bude niesť v duchu rozprávkovej bytosti Harry Pottera. Moderátor si bude všímať deti v zaujímavých maskách tejto obľúbenej knižnej i filmovej postavy. Autori najkrajších sa môžu tešiť na sladké odmeny. Sladkosti bude rozdávať i Mikuláš. O dobrú atmosféru sa postarajú spevák Lobo, tanečný súbor Hviezdička, víťaz tohtoročnej speváckej súťaže Talent Night, pesničkový program má pripravený strýko Baltazár s deťmi, predstaví sa bábkové divadlo Maškrta, kúzelník Talostan či ohňová show Aramis.

Ďalšie články

Spoločné vyhlásenie

Po stretnutí zástupcov vlády SR a vedúci predstaviteľov spoločnosti Nippon Steel Corporation / U. S. Steel Košice 9.2. 2024.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...