Vyhľadávanie:

Míľa pre mamu

Míľa pre mamu

Úcta mamám sa dá vyjadriť rôznym spôsobom. Kvetom, malou pozornosťou, alebo napríklad i pochodom. Práve prostredníctvom posledne menovanej aktivity oslávia Deň matiek v sobotu 10. mája účastníci podujatia Míľa pre mamu 2014. Ešte predtým, než sa vydajú na symbolický pochod, ktorý je naplánovaný na jedenástu hodinu dopoludnia v Kasárňach/Kulturparku, je pre malých i veľkých návštevníkov pripravený bohatý sprievodný program, ktorý potrvá celé dopoludnie od 9:00 do 12:00.

V tanečnom vystúpení sa predvedú detské umelecké súbory, deti si zatancujú zumbu či precvičia angličtinu v programe Hocus Lotus. Malých návštevníkov pobaví aj detské divadielko a Minidisco a záverečné číslo bude patriť tancujúcim psíkom. Lákadlom tiež bude možnosť navštíviť Steel Park -Kreatívnu fabriku, alebo sa započúvať do rozprávok v tvorivej dielni LitPark. Podujatie organizuje rodinné centrum Stonožka a registrácia účastníkov je bezplatná.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...