Vyhľadávanie:

Mizerná forma pred play off

Mizerná forma pred play off

V tomto týždni, konkrétne včera, sa stretnutiami posledného 54. kola skončila základná časť hokejovej extraligy v sezóne 2003/2004. Až po tomto kole sa definitívne rozhodlo, ktorých osem celkov bude hrať v stretnutiach play off systémom 1-8, 2-7, 3-6 a 4-5. Dve kolá pred záverom základnej časti už bolo jasné, že extraligu opúšťa posledný tím Martin, ktorý bude hrať v budúcej sezóne v I. lige.

Víťazom základnej časti sa stali hokejisti Dukly Trenčín, ktorí za to získali polmiliónovú prémiu. Košičania skončili v tabuľke na štvrtej priečke, a kto bude ich súperom v play off, sa rozhodlo po včerajších stretnutiach až po uzávierke tohto čísla našich novín. Jedno je isté, že zverenci trénerov Milana Jančušku a Róberta Spišáka nemajú pred zápasmi play off stabilnú formu, a to je varujúci signál. Z posledných desiatich extraligových zápasov vyhrali len tri! Nielen že sa im nedarilo na súperovom ľade, ale nepresvedčili ani svojich najvernejších fanúšikov v posledných dvoch domácich vystúpeniach s Popradom a Liptovským Mikulášom.

Treba len veriť, že to, čo hovoria tréneri, že v play off to už bude "iné café", to aj tak bude. Hráči musia zlepšiť svoj herný prejav i koncovku, lebo v dvoch posledných stretnutiach v Trenčíne i doma proti Liptákom vyšli strelecky naprázdno. V prvých dvoch stretnutiach play off budú mať Košičania výhodu domáceho ľadu, a to už túto nedeľu 29. februára a v pondelok 1. marca.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...