KONTAKT  |    _eng _sk

Mizerná forma pred play off
           Pridané: 23.02.2004
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 08/2004

V tomto týždni, konkrétne včera, sa stretnutiami posledného 54. kola skončila základná časť hokejovej extraligy v sezóne 2003/2004. Až po tomto kole sa definitívne rozhodlo, ktorých osem celkov bude hrať v stretnutiach play off systémom 1-8, 2-7, 3-6 a 4-5. Dve kolá pred záverom základnej časti už bolo jasné, že extraligu opúšťa posledný tím Martin, ktorý bude hrať v budúcej sezóne v I. lige.

Víťazom základnej časti sa stali hokejisti Dukly Trenčín, ktorí za to získali polmiliónovú prémiu. Košičania skončili v tabuľke na štvrtej priečke, a kto bude ich súperom v play off, sa rozhodlo po včerajších stretnutiach až po uzávierke tohto čísla našich novín. Jedno je isté, že zverenci trénerov Milana Jančušku a Róberta Spišáka nemajú pred zápasmi play off stabilnú formu, a to je varujúci signál. Z posledných desiatich extraligových zápasov vyhrali len tri! Nielen že sa im nedarilo na súperovom ľade, ale nepresvedčili ani svojich najvernejších fanúšikov v posledných dvoch domácich vystúpeniach s Popradom a Liptovským Mikulášom.

Treba len veriť, že to, čo hovoria tréneri, že v play off to už bude "iné café", to aj tak bude. Hráči musia zlepšiť svoj herný prejav i koncovku, lebo v dvoch posledných stretnutiach v Trenčíne i doma proti Liptákom vyšli strelecky naprázdno. V prvých dvoch stretnutiach play off budú mať Košičania výhodu domáceho ľadu, a to už túto nedeľu 29. februára a v pondelok 1. marca.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...